Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Wyprzedaż

  Haba Układanka Liczbowa Domino 2404

  Dzieci stanowią centralny punkt filozofii firmy Haba.
  Chcemy, by nasz klient był zadowolony, dlatego tak wielką wagę przykładamy do wyjątkowej jakości naszych zabawek, gier oraz mebli.
  Bardzo zależy nam na naszym miejscu produkcji w Niemczech, w Bad Rodach. Dokładamy wszelkich starań, by stwarzać nowe miejsca pracy oraz chronić już istniejące.
  Uważamy, że nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu bez stałej misji, jaką jest innowacyjność. Dzięki temu każdego roku możemy zaprezentować wiele nowości dla młodszych i starszych dzieci.

  69,00 
 • Londji drewniana układanka, wieża UP TO THE STARS!

  Ta gra to przykład ponadczasowej zabawy, która się podoba niezależnie czy ma się lat 3 czy 103! Układając tę rakietę maluch może w swojej wyobraźni wystartować do gwiazd! Należy rozpocząć od podstaw – trzech zielonych krążków. Na każdym jest cyferka, która … Więcej…

  109,00 
 • Wyprzedaż

  Mudpuppy Karty do Nauki Alfabetu i Literek Fiszki

  Karty do nauki alfabetu Zwierzęta amerykańskiej marki MUDPUPPY to zestaw 26 kolorowych, dwustronnych kart o wymiarach 7 x 13 cm i ściętych górnych brzegach, dzięki czemu są bardziej poręczne dla dziecka. Karty te są zaczepione na plastikowym kółku, stąd niełatwo … Więcej…

  45,00