Aleva Naturals to wegańska marka stworzona przez farmaceutę. Ojca, poszukującego najlepszych, naturalnych kosmetyków dla swojego synka, który miał problem z oddychaniem. Z 20-letnim doświadczeniem w branży kosmetyków dla dzieci i dorosłych, oraz wielką wiedzą na temat kultury lecznictwa ajurwedyjskiego, farmaceuta postanowił powrócić do swoich korzeni i stworzyć produkty najlepsze, najbardziej skuteczne i do tego w 100% wegańskie.

Ayurveda to starożytna nauka życia (Ayur = życie, Veda = nauka lub wiedza). Została ona opracowana tysiące lat temu w Indiach, jeszcze przed współczesną medycyną. Dlatego dziś nadal jest jednym z najbardziej potężnych systemów leczenia zdrowia umysłu i ciała. Korzystając z ajurwedyjskiego przepisu, zagotował wodę z olejem eukaliptusowym i liśćmi mięty.

Dziś Aleva Naturals nadal jest dumna z kosmetyków i artykułów z czystym, naturalnym i wegańskim składem. Od momentu powstania w 2008r. rirma Aleva Naturals rozrosła się. Dlatego dziś oferowe ponad 20 unikalnych produktów, sprzedawanych w ponad 12 krajach.

Wyświetlanie jednego wyniku