Zamówienia, które zostały złożone do godz. 17:00 (opcja przesyłki kurierskiej oraz zapłacone poprzez przelewy24 lub za pobraniem) zostaną wysłane następnego dnia.

Paczki możecie się Państwo spodziewać następnego dnia po nadaniu. Dotyczy to produktów oznaczonych opcją „na stanie”. Jeśli zamówienie zawiera produkty oznaczone „na stanie” oraz produkty z innymi opcjami dostawy – czas realizacji automatycznie się wydłuża.

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia „za pobraniem” + czas transportu.

Kupując w kolibelek.pl wybieracie opcje dostawy:

  1. kurier InPost – przesyłka przedpłacona / pobraniowa dotrze do Państwa następnego dnia roboczego (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 13,99 zł. Od 399 zł przesyłka GRATIS.
  2. odbiór osobisty w Wolsztynie możliwy jest w naszym Showroomie przy ul. 5 stycznia 23a (deptak do jeziora).

W naszym Showroomie jest możliwość dodatkowych zakupów. Zwracamy uwagę, że nie posiadamy w Showroomie wszystkich produktów prezentowanych na kolibelek.pl.

Zamawiając produkty z odbiorem osobistym w naszym Showroomie należy pamiętać, że zamówienie zostanie dostarczone do Showroomu w ciągu 2 dni roboczych od daty wysłania paczki z magazynu, a na odbiór oczekiwać będzie 7 dni.